Oryginalne bloki i akcesoria do pisaków Winsor & Newton

Papier do pisaków Promarker i Brushmarker

Aby uzyskać najlepsze rezultaty pracy z markerami Winsor & Newton serii Promarker i Brushmarker, zalecamy wykorzystywanie specjalnie spreparowanego papieru do markerów Winsor & Newton Bleedproof Paper. Biały, śliski, bezkwasowy papier o gramaturze 75 g/m2 uwydatnia kolorystykę pisaków. Pozwala uzyskać głębokie i żywe barwy o dużym poziomie kontrastu, a także zapobiega przebijaniu tuszu na drugą stronę. Uzyskanie właściwych efektów stosowania blendera jest możliwe wyłącznie na podłożu tego typu. Oryginalne bloki do Promarkerów i Brushmarkerów dostępne są w formatach A4 i A3. Każdy z nich liczy 50 arkuszy.

Etui i piórniki

Gdy po raz pierwszy wypróbujesz pisaki Promarker i Brushmarker przekonasz się, że zostaną z tobą na dłużej. Stale powiększająca się kolekcja wymagać będzie odpowiedniego miejsca do ich przechowywania. Zachowanie porządku i sprawnej organizacji pracy ułatwi oryginalny, płócienny piórnik, który pomieści 24 markery. Estetycznie wykonane i trwałe etui posiada przegródki z elastycznej taśmy, która przytrzymuje każdy pisak. Jego konstrukcja umożliwia ustawienie pisaków w trybie ekspozycyjnym, tak by artysta w każdej chwili miał wygodny dostęp do pełnej gamy swoich markerów.

Bloki i Akcesoria lista produktów

Blok do pisaków Promarker i Brushmarker. Produkt Winsor & Newton, format A3. Specjalnie preparowany papier, zapobiegający blednięciu i przebijaniu kolorów.