Brushmarker Winsor & Newton – dwustronny pisak pędzelkowy

Brushmarker Winsor & Newton to dwustronny pisak z końcówką pędzelkową. Rysuje z finezją pędzla malarskiego. Dostępny w 72 kolorach w zestawach i na sztuki.

Budowa pisaka Brushmarker

Marker o okrągłym korpusie długości 15 cm. Z jednej strony Brushmarker zakończony jest pędzelkiem z materiału kompozytowego, wysoce odpornego na ścieranie. Jest bardzo elastyczny, płynnie oddaje tusz. Umożliwia stawianie precyzyjnych linii, jak i rysowanie całą jego powierzchnią. Druga to końcówka szeroka, ścięta krawędź znana z Promarkerów. We wprawnej ręce profesjonalisty znajdzie szereg zastosowań. Ostry szpic pozwoli wykonać drobne detale, zaś pisakiem ustawionym pod odpowiednim kątem nakreślimy linie różnej szerokości – nawet do 7 mm. Tak grubymi pociągnięciami szybko pokolorujesz duże obszary rysunku. Swoboda pędzli malarskich i precyzja pisaków zamknięta została w jednym narzędziu. Przed uszkodzeniem i wyschnięciem, pisak zabezpieczają końcówki z twardego plastiku. 

Tusz pisaka Brushmarker

72 kolory, dostępne w serii Brushmarker, powstały na bazie transparentnego, nietoksycznego tuszu na bazie alkoholu. Głębię barw i wysoką światłoodporność osiągnięto wykorzystując wyłącznie profesjonalne barwniki. Formuła tuszu pozwala nakładać kolory równomiernie, uzyskując spójne, płynne pokrycie. Aplikacja kilku warstw potęguje jego nasycenie. Wszystkie pisaki Brushmarker i Promarker łączą się między sobą, a kreowanie nowych barw, przejść tonalnych i rozjaśnień ułatwia bezbarwny pisak Blender.

Zastosowanie

Winsor & Newton Brushmarker to pisaki uniwersalne, nadające się do stosowania na kartonie, drewnie, plastiku i innych powierzchniach. W celach artystycznych, należy wykorzystywać je na powierzchni specjalnie spreparowanego papieru do markerów Winsor & Newton. Podłoże to gwarantuje maksymalną światłotrwałość rysunku i właściwe nasycenie koloru – po wyschnięciu prace nie zbledną. Profesjonalne pisaki Brushmarker polecamy szczególnie grafikom, ilustratorom, projektantom i twórcom mangi. Wszystkie oferowane przez nas markery graficzne Winsor & Newton są nowe, oryginalne i objęte pełną gwarancją producenta.