Neon Marker i Metallic Marker - wodne pisaki Winsor & Newton

Neon Marker i Metallic Marker to kolejne serie pisaków marki Winsor & Newton. Oferują fluorescencyjne i metaliczne kolory, polecane do łączenia z pisakami innych serii.

Neon Marker
Fluorescencyjne pisaki Winsor & Newton cechuje wyjątkowa intensywność każdego z sześciu kolorów. Wyposażone w dwie okrągłe, sztywne końcówki o zróżnicowanych średnicach. W odróżnieniu od pisaków Promarker i Brushmarker, tusz zawarty markerach neonowych powstał na bazie wody. Oznacza to, że kolory z poszczególnych serii nie mogą być mieszane, a stosowane oddzielnie. Właściwa technika ich stosowania, pozwoli wykorzystać ich potencjał do zaakcentowana wybranych elementów ilustracji. Wodna formuła daje możliwość rozmywania i modyfikowania kolorów, nawet po ich wyschnięciu.

Metallic Marker
Metaliczne pisaki marki Winsor & Newton oferują autentyczny połysk, który na kartce papieru wysuwa się na pierwszy plan. Budowa tego markera jest identyczna, jak w przypadku Neon Markera - dwie okrągłe końcówki, kreślące linie różnej szerokości. Rozmycia i mieszanie kolorów możliwe nawet po wyschnięciu.

Pisaki serii Neon i Metallic dostępne w oryginalnych zestawach 6 sztuk oraz mieszanym zestawie Mixed Marker.
Mixed Marker to kompozycja 24 pisaków z serii Promarker, Brushmarker, Neon Marker i Metallic Marker. Zestaw w formie płóciennego piórnika z przegródkami.

Neon/Metalic Marker lista produktów

NeonMarker – Radiant Orange marki Winsor & Newton. Profesjonalny pisak kreślarski z tuszem na bazie wody.

NeonMarker – Spark Red marki Winsor & Newton. Profesjonalny pisak kreślarski z tuszem na bazie wody.

NeonMarker – Glowing Green marki Winsor & Newton. Profesjonalny pisak kreślarski z tuszem na bazie wody.