Zestawy pisaków Brushmarker W&N

Markery graficzne Brushmarker Winsor & Newton to pisaki dostępne w palecie 72 kolorów, na podstawie której stworzono tonalne zestawy różniej wielkości.

Kolorystyka

Kompozycje, przygotowane przez projektantów firmy Winsor & Newton, cechuje zróżnicowany dobór kolorów. Mid Tones i Rich Tones to zestawy, gromadzące najintensywniejsze kolory o różnym stopniu nasycenia. Pracując z gamą Pastel Tones można sprawdzić, jak na papierze prezentują się jasne odcienie. Pozycje z palety Grey Tones oraz Skin Tones, to z kolei kolekcje dedykowane pracom monochromatycznym oraz portretom. Student Designer i Essential Collection oferują uniwersalną, przekrojową gamę kolorów, która pozwoli realizować projekty w dowolnej tematyce.
Dla osób chcących łączyć różne serie markerów Winsor & Newton, polecamy specjalny zestaw Mixed Marker, stanowiący połączenie Promarkerów i Brushmarkerów z gamą Neon i Metallic  Marker

Warianty

Zestawy serii Brushmarker oferowane są wariantach: 6, 12, 24 i 48 sztuk. Pisaki pakowane są w plastikowe blistry, płócienne piórniki i szkatułki w zależności od wielkości zestawu. Informacje o zawartości i kolorystyce poszczególnych kompozycji znajdują się w opisach szczegółowych. 

Zastosowania 

Dzięki dwóm rodzajom końcówek, Brushmarker oferuje jednocześnie swobodę i precyzję. Pisaki polecamy szczególnie grafikom, ilustratorom, projektantom, architektom, artystom, dekoratorom, twórcom komiksu i mangi. Oprócz bezkwasowego, specjalnie spreparowanego papieru marki Winsor & Newton, markery sprawdzą się również na powierzchniach kartonowych, drewnianych, gipsowych, plastikowych, metalowych i szklanych. Oryginalne kompozycje marki Winsor & Newton, uzupełniają autorskie propozycje sklepu Promarker, zawierające dodatkowe akcesoria.

Zestawy Brushmarker lista produktów