Zestaw pisaków Promarker – Promarker Set 2, 12 kolorów

Promarker Set 2. Zestaw Promarker Winsor & Newton. Dwustronne pisaki w 12 kolorach, Blender gratis. Uniwersalna gama kolorów do grafiki, rysunku, projektowania.   Więcej szczegółów

139,90 zł

149 zł

0290023

884955043226

Ten produkt został wyprzedany, oczekujemy dostawy towaru

Zestaw Promarker Winsor & Newton – komplet Promarker Set 2. 13 dwustronnych pisaków na bazie alkoholu: promarkery w 12 kolorach + blender gratis.

Promarker to profesjonalny pisak, wykorzystywany przez grafików, rysowników, ilustratorów, projektantów, architektów i dekoratorów. Pisaki wypełnione są transparentnym tuszem, dostępnym w aż 147 kolorach. Promarkery w zestawie Promarker Set 2 to uniwersalna kompozycja barw do pracy w każdej tematyce. W porównaniu do zestawu Promarker Set 1, kolory są znacznie jaśniejsze

Ten komplet zawiera kolory: Buttercup, Lemon, Gold, Lipstick red, Cerise, Fuchsia pink, Arctic blue, Cobalt blue, Meadow green, Apple, Turquoise, Cocoa. Blender do mieszania, tonowania i rozjaśniania – gratis. Każdy marker wyposażony jest w dwie końcówki: okrągłą i ściętą.
Zadbaj o maksymalną trwałość wykonanych prac – rysuj na specjalnym papierze do Promarkerów. Znajdziesz go w oryginalnych blokach Promarker. Jego śliska powierzchnia umożliwia mieszanie kolorów, zapobiega ich blednięciu oraz przebijaniu na drugą stronę.

Sklep Promarker.pl oferuje wyłącznie nowe i oryginalne pisaki marki Winsor & Newton, objęte pełną gwarancją producenta.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw pisaków Promarker – Promarker Set 2, 12 kolorów

Zestaw pisaków Promarker – Promarker Set 2, 12 kolorów

Promarker Set 2. Zestaw Promarker Winsor & Newton. Dwustronne pisaki w 12 kolorach, Blender gratis. Uniwersalna gama kolorów do grafiki, rysunku, projektowania.