Zestaw pisaków Promarker – Vibrant Tones, 6 kolorów

Vibrant Tones. Zestaw Promarker Winsor & Newton. Dwustronne pisaki w 6 kolorach. Gama najbardziej intensywnych, żywych kolorów. Profesjonalne markery do grafiki.   Więcej szczegółów

67,30 zł

149 zł

0290025

884955043240

Ten produkt został wyprzedany, oczekujemy dostawy towaru

Zestaw Promarker Winsor & Newton – komplet Vibrant Tones. 6 dwustronnych pisaków na bazie alkoholu. Gama intensywnych kolorów. Oryginalny produkt W&N. 

Promarker to profesjonalny pisak, wykorzystywany przez grafików, rysowników, ilustratorów, projektantów, architektów i dekoratorów. Pisaki wypełnione są transparentnym tuszem, dostępnym w aż 147 kolorach. Promarkery w zestawie Vibrant Tones to gama intensywnych, żywych kolorów. Polecana do prac komiksowych. Dobra propozycja do zapoznania się z możliwościami markerów.

Ten komplet zawiera kolory: Yellow, Mandarin, Poppy, Cerise, Cyan, Bright green. Każdy marker wyposażony jest w dwie końcówki: okrągłą i ściętą.
Zadbaj o maksymalną trwałość wykonanych prac – rysuj na specjalnym papierze do Promarkerów. Znajdziesz go w oryginalnych blokach Promarker. Jego śliska powierzchnia umożliwia mieszanie kolorów, zapobiega ich blednięciu oraz przebijaniu na drugą stronę.

Sklep Promarker.pl oferuje wyłącznie nowe i oryginalne pisaki marki Winsor & Newton, objęte pełną gwarancją producenta.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw pisaków Promarker – Vibrant Tones, 6 kolorów

Zestaw pisaków Promarker – Vibrant Tones, 6 kolorów

Vibrant Tones. Zestaw Promarker Winsor & Newton. Dwustronne pisaki w 6 kolorach. Gama najbardziej intensywnych, żywych kolorów. Profesjonalne markery do grafiki.