Zestaw pisaków Promarker – Mid Tones, 6 kolorów

Mid Tones. Zestaw Promarker Winsor & Newton. Dwustronne pisaki w 6 kolorach. Gama intensywnych kolorów w stonowanej odmianie. Profesjonalne markery do grafiki.   Więcej szczegółów

67,30 zł

149 zł

0290027

884955043264

Ten produkt został wyprzedany, oczekujemy dostawy towaru

Zestaw Promarker Winsor & Newton – komplet Mid Tones. 6 dwustronnych pisaków na bazie alkoholu. Gama stonowanych kolorów. Oryginalny produkt W&N. 

Promarker to profesjonalny pisak, wykorzystywany przez grafików, rysowników, ilustratorów, projektantów, architektów i dekoratorów. Pisaki wypełnione są transparentnym tuszem, dostępnym w aż 147 kolorach. Promarkery w zestawie Mid Tones to kompozycja sześciu intensywnych kolorów w stonowanej odmianie. Zbliżona do zestawu Vibrant Tones, jednak barwy nie są tak błyszczące. Poszczególne pozycje dobrze się uzupełniają.

Ten komplet zawiera kolory: Tulip yellow, Red, Pink Carnation, China blue, Grass, Cocoa. Każdy marker wyposażony jest w dwie końcówki: okrągłą i ściętą.
Zadbaj o maksymalną trwałość wykonanych prac – rysuj na specjalnym papierze do Promarkerów. Znajdziesz go w oryginalnych blokach Promarker. Jego śliska powierzchnia umożliwia mieszanie kolorów, zapobiega ich blednięciu oraz przebijaniu na drugą stronę.

Sklep Promarker.pl oferuje wyłącznie nowe i oryginalne pisaki marki Winsor & Newton, objęte pełną gwarancją producenta.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw pisaków Promarker – Mid Tones, 6 kolorów

Zestaw pisaków Promarker – Mid Tones, 6 kolorów

Mid Tones. Zestaw Promarker Winsor & Newton. Dwustronne pisaki w 6 kolorach. Gama intensywnych kolorów w stonowanej odmianie. Profesjonalne markery do grafiki.