Zestaw pisaków Promarker – Arts and Illustration, 24 kolory

Arts and Illustration. Zestaw Promarker Winsor & Newton. Dwustronne pisaki w 24 kolorach. Profesjonalne markery graficzne. Całość umieszczona w płóciennym etui.   Więcej szczegółów

269,90 zł

149 zł

17560330C

884955063439

1 sztuka

Ostatnie egzemplarze!

Zestaw Promarker Winsor & Newton – komplet Arts and Illustration. 24 dwustronne pisaków na bazie alkoholu. Oryginalny produkt W&N.

Promarker to profesjonalny pisak, wykorzystywany przez grafików, rysowników, ilustratorów, projektantów, architektów i dekoratorów. Pisaki wypełnione są transparentnym tuszem, dostępnym w aż 147 kolorach. Promarkery w zestawie Art and Illustration oferują pełne spektrum koloru. Użytkownik znajdzie tu każdą z barw podstawowych w kilku wariantach. Występuje balans pomiędzy pozycjami intensywnymi i delikatnymi. Taki dobór pisaków oraz łatwość mieszania tuszu w Promarkerach sprawia, że na ich podstawie artysta może stworzyć dowolną barwę. Atutem jest również umieszczenie w zestawie markera w kolorze czarnym. Pisaki zostały umieszczone w oryginalnym płóciennym piórniku z logo Winsor & Newton. W jego wnętrzu znajdują się elastyczne przegródki na każdy marker z osobna. Specjalne podkładki i rzepy umożliwiają ustawienie pisaków w pozycji stojącej dla lepszego dostępu i łatwiejszego wyboru.

Ten komplet zawiera kolory: Lemon, Pumpkin, Bright orange, Red, Crimson, Hot pink, Rose pink, Orchid, Violet, Duck Egg, Cyan, True blue, Midnight blue, Turquoise, Soft green, Moss, Grass, Green, Cocoa, Saffron, Putty, Cool grey 2, Cool grey 4, Black. Każdy marker wyposażony jest w dwie końcówki: okrągłą i ściętą.
Zadbaj o maksymalną trwałość wykonanych prac – rysuj na specjalnym papierze do Promarkerów. Znajdziesz go w oryginalnych blokach Promarker. Jego śliska powierzchnia umożliwia mieszanie kolorów, zapobiega ich blednięciu oraz przebijaniu na drugą stronę.

Sklep Promarker.pl oferuje wyłącznie nowe i oryginalne pisaki marki Winsor & Newton, objęte pełną gwarancją producenta.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw pisaków Promarker – Arts and Illustration, 24 kolory

Zestaw pisaków Promarker – Arts and Illustration, 24 kolory

Arts and Illustration. Zestaw Promarker Winsor & Newton. Dwustronne pisaki w 24 kolorach. Profesjonalne markery graficzne. Całość umieszczona w płóciennym etui.