Zestaw Mixed Marker – Complete Set A4, 24 kolory

Specjalna kompozycja 24 pisaków serii Promarker, Brushmarker, Metallic i Neon Marker. Płócienne etui na zamek, oryginalny blok W&N A4 oraz Blender.   Więcej szczegółów

299,90 zł

149 zł

Ten produkt został wyprzedany, oczekujemy dostawy towaru

Mixed Marker Complete Set A4 - zestaw Mixed Marker Set, blok Winsor & Newton w formacie A4 (21 x 29,7 cm) oraz Blender.

Zestawy serii Complete Set to autorskie kompozycje sklepu Promarker.pl, gromadzące wszystkie elementy, niezbędne do pracy z pisakami Promarker. Znajdziesz w nich zestawy markerów w 24 kolorach, blok ze specjalnie spreparowanym papierem oraz blender, pozwalający mieszać barwy, rozjaśniać je i tonować.

Zestaw Mixed Marker Complete Set A4 zawiera:

  • komplet 24 pisaków Mixed Marker. Zawiera markery aż 4 serii: 12 x oryginalny Promarker, 6 x Brushmarker z końcówką pędzelkową, 3 x Metallic Marker w błyszczących, metalicznych odcieniach oraz 3 x Neon Marker w intensywnych kolorach fluo. To jedyny zestaw oferujący tak szerokie spektrum efektów. Precyzyjny Promarker z dwiema końcówkami i kolorami, które doskonale się mieszają. Dwustronny Brushmarker z pędzelkiem, którym maluje się tak swobodnie, jak farbami. Metallic i Neon Markerów w intensywnej kolorystyce, pozwalające uwypuklić elementy pracy i wzbogacić ją o przykuwające wzrok akcenty. Markery umieszczone w płóciennym etui. 
  • oryginalny blok do pisaków Winsor & Newton w formacie A4 – 50 arkuszy specjalnego papieru w rozmiarze 21 x 29,7 cm, gwarantującego najwyższą trwałość rysunków i właściwą prezentację wszystkich kolorów. Prace wykonane na zwykłym papierze bledną po wyschnięciu, a linie przebijają na drugą stronę. Blok Winsor & Newton zapobiega takim sytuacjom, dzięki specjalnej powłoce na każdej z kartek oraz gramaturze 75 g/m2. Odpowiednie podłoże dla pisaków Promarker, Brushmarker, Metallic i Neon Marker.
  • Promarker Blender – bezbarwny pisak, pozwalający płynnie mieszać poszczególne kolory. Rozjaśnia, tonuje, wyrównuje przejścia. Niezbędne akcesorium, którego często brakuje w zestawach.

Zestawy Complete Set dostępne są w wersjach z zestawem Student Designer lub Mixed Marker. Bloki dostępne w formacie A4 i A3.
Kompozycja wszystkich elementów potrzebnych do rozpoczęcia pracy. Wybierając Complete Set oszczędzasz kilkadziesiąt złotych (w porównaniu do zakupu zestawu pisaków, bloku i blendera ze standardowej oferty).

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw Mixed Marker – Complete Set A4, 24 kolory

Zestaw Mixed Marker – Complete Set A4, 24 kolory

Specjalna kompozycja 24 pisaków serii Promarker, Brushmarker, Metallic i Neon Marker. Płócienne etui na zamek, oryginalny blok W&N A4 oraz Blender.